İletişim Formu

Biz Kimiz?

 Biz Kimiz?


Berfa Hafriyat 15 yıılk tecrübesi olan bir kurumdur. Sizlere kaliteli hizmet için 7x24 hizmetinizdeyiz.

Kaliteden asla ödün vermeden profesyonel uygulamaları ile endüstriyel yapılar, konut yapıları, bütün alt ve üst yapı taahhüt işleriyle kendini daima ileriye taşımayı hedeflemektedir. Kuruluşundan bu yana  gelişen teknolojik ürünleri tüm projelerinde uygulamasını prensip edinen BERFA HAFRİYAT; ihtiyaçlara uygun hizmetler sunarak ticari ilişkiler bakımından güvenilir, işini eksiksiz ve tam yerine getiren, maksimum müşteri memnuniyeti ilkesi ile  daima kaliteli çözümler sunan bir inşaat, Hafriyat, firmasıdır. 

Yetişmiş tecrübeli teknik personel ve makine parkı ile tüm projelerimizi ISO 9001 sertifikalı Kalite Yönetim Sistemi, çerçevesinde başarıyla yürütmek BERFA HAFRİYAT VE İNŞAAT’ ın taahhüdüdür. Müşterilere beklentilerinin ötesinde bir hizmet sunmak ve hizmet sonrası da sürekli yanlarında olarak müşteri sadakatini sağlamak, pazarda rekabet edebilme yeteneğini maksimum düzeyde tutarak aranır olmak var olma amacımızdır.

BERFA HAFRİYAT VE İNŞAAT Adımlarını geleceğin ihtiyaçlarını düşünerek atmakta olan şirketimiz kaliteden ödün vermeden yaptığı yatırımla ve tamamladığı eserlerle her geçen gün biraz daha güçlenmektedir.Adanamıza ve bölgeye hizmet eden firmamız geleceğe yatırım yapmayı kendine ilke edinmiştir.

Adana hafriyatçıları içinde gözde bir yeri olan firmamız proje bazlı çalışmaları ile kendinden söz ettirmektedir.

 

    

    ANA SAYFA     Hakkımızda     HİZMETLERİMİZ     FOTO ALBÜM     İletişim Formu     BİZE ULAŞIN    

Aktif Ziyaretçi:2     Bugün Tekil:15     Bugün Çoğul:50     Toplam Tekil:4500     Toplam Çoğul:7968    

ADRES: Berfa Hafriyat İnşaat San. ve Tic Ltd Şti. Şakirpaşa Cad.No:271 Şakirpaşa Cad.No:271
GSM: 0532 701 6912    E-POSTA: info@berfahafriyat.com


 BERFA HAFRİYAT Facebook
Facebook
 Fusion Life
Fusion Life

BERFA HAFRİYAT - Kalitenin Çakıl Taşı © 2014 - 2019    Her Hakkı Saklıdır.